Щодо запису на консульський прийом громадян
Опубліковано 13 листопада 2022 року о 16:16

Шановні громадяни!

У зв’язку із великою кількістю звернень на адресу установи та напруженим консульським прийомом, який зумовлений об’єктивними чинниками, а саме стрімким збільшенням громадян, які перебувають у Фінляндії (згідно зі статистичними даними Міграційної служби Фінляндії 43261 громадян, які отримали тимчасовий захист в країні + понад 7900 громадян, які мають іншу підставу перебування), більшість з яких потребують невідкладної консульської допомоги, слоти на електронну чергу на консульський прийом до Посольства заповнені до 17 лютого 2023 року.

Посольством опрацьовується питання технічної можливості збільшення записів через електронну чергу з урахуванням вже зайнятих слотів. Інформація щодо відновлення роботи електронної черги після зазначеного вище терміну буде опублікована додатково.

Враховуючи вище викладене, просимо надсилати звернення щодо прийняття на консульський прийом на електронну адресу [email protected] із зазначенням ПІБ заявника, номеру телефону, електронної адреси та типу консульської дії, яку необхідно вчинити (наприклад – оформити закордонний паспорт, посвідчити довіреність, і т.д.).

Водночас, звертаємо увагу, що першочергово будуть опрацьовуватись звернення щодо:

 • оформлення посвідчення особи на повернення в Україну для осіб, які повертаються в Україну в терміновому порядку;
 • вклеювання фото дитини до паспорта батьків з метою термінового повернення в Україну, продовження терміну дії закордонного паспорта для осіб, які в терміновому порядку повертаються в Україну;
 • звернення осіб з інвалідністю;
 • звернення багатодітних родин та осіб з новонародженими дітьми.

Окрім цього повідомляємо, що починаючи з 18.11.2022 року видача вже оформлених паспортів буде здійснюватися без попереднього запису до Посольства кожної п’ятниці з години 09:30 до 12:30. Звертаємо увагу, що перед відвідуванням консульського прийому необхідно перевірити статус оформлення паспорта для виїзду за кордон за посиланням http://passport.mfa.gov.ua за номером відслідковування, який отримано заявником під час подачі документів (6 цифр).


Звертаємо увагу, що отримати закордонний паспорт можливо виключно після набуття статусу «ПРИБУВ ДО ЗДУ». Для отримання оформленого закордонного паспорта під час візиту необхідно пред’являти оригінал документа, що був підставою для оформлення (наприклад паспорт громадянина України, закордонний паспорт термін дії якого завершився або завершується). Під час видачі паспорта дитині віком від 12 років присутність дитини є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ!

Просимо врахувати, що телефонні консультації надаються виключно:
у вівторок з 15:00 до 17:00, середу з 10:00 до 11:00, четвер з 15:00 до 17:00 за номерами телефонів: +358 9 228 900 71 та +358 9 228 900 72.
Просимо врахувати дану інформацію під час здійснення телефонних дзвінків до консульського підрозділу Посольства.

Окремо звертаємось з проханням ретельно готуватись до консульського прийому, зокрема завчасно ознайомитись з порядком здійснення консульських дій та підготувати необхідні документи (оригінали та копії). Подання до консульського підрозділу повного комплекту документів значно заощадить час опрацювання кожного окремого звернення та створить можливість приймати більше громадян. Більш детальна інформація про консульські послуги, зокрема інформація про необхідні документи, інформація про оплату консульського збору та інша корисна інформація опублікована на вебсторінці Посольства https://finland.mfa.gov.ua.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux