З вітальним словом перед початком п`єси виступила Посол України у Фінляндії
Ольга Діброва.
Посол висловила вдячність усім присутнім за об`єднання навколо України і підтримку нашої країни та одне одного у часи, коли повномасштабна війна рф продовжується та закликала продовжувати боротьбу і наближати нашу спільну перемогу!
Щира
вдячність за подаровану глядачам українську культуру, показану складну частину історії та українські пісні, що звучали у театрі!
Дякуємо режисеру Ігор Фрей (Igori), акторам театру та кожному, хто приймав участь у організації вистави.
Кошти, виручені від продажу квитків, будуть передані на допомогу Україні.