• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
e-довідки
Опубліковано 12 вересня 2021 року о 23:29

Міністерством закордонних справ України розпочато розширену тестову експлуатацію модуля «е-Довідки».

Відтепер заявники зможуть подавати документи для отримання довідки про несудимість та підтвердження дійсності посвідчення водія (лише щодо посвідчень, виданих з 01.01.2012) в електронному вигляді (без відвідування консульської установи).

Для дистанційної подачі документів реалізовано можливість входу за допомогою авторизації через електронну адресу або з використанням кваліфікованого електронного підпису через id.gov.ua.

Інструкції для отримання послуг за посиланнями нижче.

 1. Для здійснення запису до консульства для отримання довідки про несудимість необхідно зайти на веб-сторінку https://e-consul.mfa.gov.ua та у списку вибрати необхідну довідку.
 2. Обираємо «Довідки» та «Отримання фізичними особами довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України».малага - довідка про несудимість
 3. Обираємо спосіб реєстрації: «Звичайна реєстрація» (авторизація через електронну адресу) або «За допомогою id.gov.ua» (з використанням електронного підпису).малага - довідка про несудимість
 4. Вибираємо країну та найближчу дипломатичну установу України від вашого місця проживання за кордоном, а потім у полі «Captcha» ставимо галочку «Я не робот».малага - довідка про несудимість
 5. Після чого відкриються додаткові поля, де необхідно зазначити вашу електронну пошту та двічі ввести пароль (пароль повинен складається з не менш ніж 6 символів, містити великі та маленькі латинські літери, спеціальні знаки та цифри).малага - довідка про несудимість
 6. Натискаємо «Далі», відкривається нове вікно для ведення ваших даних.малага - довідка про несудимість

  У разі необхідності ви можете зберегти введені вами дані, натиснувши кнопку «Зберегти», і потім повернутися до заповнення вашої заяви у будь-який зручний час. Для цього необхідно зайти на вашу електронну пошту та знайти лист надісланий від [email protected]. У листі буде зазначений реєстраційний номер запису та пароль, який необхідно використати на головній веб сторінці https://e-consul.mfa.gov.uaу пункті «Редагувати раніше створену заяву». Увівши ці дані система переправить вас до останнього місця внесення даних.

 7. Заповнивши всі поля натискаємо «Далі» та переходимо до кроку 3, де необхідно зазначити дані документа, що підтверджує громадянство та особу. Також, необхідно вибрати форму довідки (повну чи коротку). Коротка покаже наявність судимості/несудимості у особи на сьогоднішній момент, а повна буде відображати, за наявності, всі судимості, які були у особи.малага - довідка про несудимість
 8. У наступному розділі уважно перевіряємо внесені дані та натискаємо «Далі».малага - довідка про несудимість
 9. В іншому вікні відкривається сторінка для здійснення платежу. Платіжку з реквізитами можна як завантажити, так і відправити на електрону пошту.малага - довідка про несудимість
 10. Після сплати консульського збору квитанцію необхідно буде завантажити, натиснувши «Звичайна оплата» але попередньо зазначивши її номер та дату платежу.малага - довідка про несудимість
 11. Натискаємо «Відправити звернення» після чого заява буде надіслана консульській посадовій особі для розгляду та прийняття відповідного рішення.малага - довідка про несудимість
 1. Для здійснення запису до консульства для отримання довідки, що підтверджує дійсність посвідчення водія, необхідно зайти на веб-сторінку https://e-consul.mfa.gov.ua/ та у списку вибрати необхідну довідку.
 2. Обираємо «Довідки» та «Отримання підтвердження дійсності посвідчення водія українського зразка».

  ВАЖЛИВО!!! Перевірити в системі можливо тільки ті посвідчення, які були видані, починаючи з 1 січня 2012 року.

  малага - довідка про підтвердження дійсності посвідчення водія (лише для посвідчень, виданих з 01.01.2012)
 3. Обираємо спосіб реєстрації: «Звичайна реєстрація» (авторизація через електронну адресу) або «За допомогою id.gov.ua» (з використанням електронного підпису).малага - довідка про підтвердження дійсності посвідчення водія (лише для посвідчень, виданих з 01.01.2012)
 4. Обираємо країну та найближчу дипломатичну установу України від вашого місця проживання за кордоном, а потім у полі «Captcha» ставимо галочку «Я не робот».малага - довідка про підтвердження дійсності посвідчення водія (лише для посвідчень, виданих з 01.01.2012)
 5. Після чого нам відкриється додаткові поля, де необхідно зазначити свою електронну пошту та двічі ввести пароль (пароль повинен складається з не менш ніж 6 символів, містити великі та маленькі латинські літери, спеціальні знаки та цифри).малага - довідка про підтвердження дійсності посвідчення водія (лише для посвідчень, виданих з 01.01.2012)
 6. Натискаємо «Далі», відкривається нове вікно для ведення ваших даних.малага - довідка про підтвердження дійсності посвідчення водія (лише для посвідчень, виданих з 01.01.2012)

  У разі необхідності ви можете зберегти введені вами дані, натиснувши кнопку «Зберегти», і потім повернутися до заповнення вашої заяви у будь-який зручний час. Для цього необхідно зайти на вашу електронну пошту та знайти лист надісланий від [email protected]. У листі буде зазначений реєстраційний номер запису та пароль, який необхідно використати на головній веб сторінці https://e-consul.mfa.gov.ua у пункті «Редагувати раніше створену заяву». Увівши ці дані система переправить вас до останнього місця внесення даних.

 7.  Заповнивши всі поля натискаємо «Далі».малага - довідка про підтвердження дійсності посвідчення водія (лише для посвідчень, виданих з 01.01.2012)
 8. У наступному розділі уважно перевіряємо внесені дані та натискаємо «Далі».малага - довідка про підтвердження дійсності посвідчення водія (лише для посвідчень, виданих з 01.01.2012)
 9. В іншому вікні відкривається сторінка для здійснення платежу. Платіжку з реквізитами можна як завантажити так і відправити на електронну пошту.малага - довідка про підтвердження дійсності посвідчення водія (лише для посвідчень, виданих з 01.01.2012)
 10. Після сплати консульського збору квитанцію необхідно буде завантажити, натиснувши «Звичайна оплата» але попередньо зазначивши її номер та дату платежу.малага - довідка про підтвердження дійсності посвідчення водія (лише для посвідчень, виданих з 01.01.2012)
 11. Натискаємо «Відправити звернення» після чого заява буде надіслана консульській посадовій особі для розгляду та прийняття рішення.малага - довідка про підтвердження дійсності посвідчення водія (лише для посвідчень, виданих з 01.01.2012)


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux