• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
#UnitedForUkraine - День Незалежності України в Гельсінкі
Опубліковано 24 серпня 2025 року о 20:00

Сьогодні був насичений подіями святковий день.


Дякуємо всім друзям України, які підтримали нас та відзначили з нами, українцями, таке важливе для нас свято – День Незалежності України!


Ваша небайдужість, підтримка та солідарність із українським народом у цей складний час є безцінними. Завдяки вашій ініціативі та зусиллям ми, українці у Фінляндії, відчуваємо атмосферу єдності та підтримки, відчуваємо, що розділяємо спільні цінності свободи, демократії та поваги до незалежності кожної країни.


Щиро дякуємо за вашу добру волю та щирі серця!


Окремо хочемо подякувати Євангельсько-лютеранській церкві Гельсінкі, Товариству українців у Фінляндії, організації Mothersforpeace за сприяння та організацію масштабного мітингу на підтримку України на головній площі столиці Фінляндії.


До всіх присутніх зі сходинок Кафедрального собору міста Гельсінкі звернулися Спікер Парламенту Юссі Халла-ахо, Прем’єр-міністр Петтері Орпо, Міністр освіти Андерс Адлеркройц, Міністр закордонних справ Еліна Валтонен, мер  міста Гельсінкі Даніель Сазонов та Посол України у Фінляндії Михайло Видойник. Посли зарубіжних країн вийшли з національними прапорами, щоб продемонструвати міжнародну підтримку України.


Друзі, ще раз – з Днем Незалежності України! Миру всім нам! 
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux