Щодо запису в електронній черзі на квітень 2023 року
Опубліковано 20 лютого 2023 року о 19:30

Шановні громадяни!1. Інформуємо, що в четвер 23 лютого 2023 року о 18:00 будуть відкриті слоти в електронній черзі на візит до консульського підрозділу Посольства на квітень 2023 року. Запис на візит можна здійснити за посиланням https://online.mfa.gov.ua. Просимо врахувати, що ОДИН слот передбачений для ОДНІЄЇ особи. Окремо звертаємо увагу на недопущенні здійснення нецільового запису, тобто здійснення запису на нотаріальні дії, а по факту звернення за оформленням закордонного паспорта. Просимо не блокувати слоти для вчинення інших дій та надати можливість здійснення записів для співвітчизників! 

2. У разі неможливості прибути на консульський прийом у визначений час з об’єктивних причин, просимо СКАСОВУВАТИ ЗАПИС В ЕЛЕКТРОННІЙ ЧЕРЗІ.
Посольством зафіксовані непоодинокі випадки ігнорування громадянами даної процедури, що унеможливлює іншим громадянам скористатись консульськими послугами.

 3. Окремо повідомляємо, що звернення щодо оформлення посвідчення особи на повернення в Україну, вклеювання фото дитини до паспорта одного з батьків, продовження терміну дії закордонного паспорта для осіб, які повертаються в Україну, або звернення осіб з інвалідністю, звернення багатодітних родин та осіб з новонародженими дітьми розглядаються в терміновому порядку. У зв’язку з цим, громадянам, які підпадають під цю категорію, необхідно звертатись на електронну адресу [email protected] із зазначенням ПІБ заявника, номеру телефону, електронної адреси та типу консульської дії, яку необхідно вчинити.

4. Нагадуємо, що видача вже оформлених паспортів здійснюється без попереднього запису кожної п’ятниці з 09:30 до 12:30. Звертаємо увагу, що перед візитом необхідно перевірити статус оформлення паспорта для виїзду за кордон за посиланням http://passport.mfa.gov.ua та номером, який отримано заявником під час подачі документів (6 цифр). Наголошуємо, що отримати закордонний паспорт можливо виключно після набуття статусу «ПРИБУВ ДО ЗДУ». Для отримання оформленого закордонного паспорта під час візиту необхідно пред’являти оригінал документа, що був підставою для оформлення (наприклад паспорт громадянина України, закордонний паспорт, термін дії якого завершився або завершується, а у випадках отримання паспорта дитини – свідоцтво про народження). Під час видачі паспорта дитині віком від 12 років, присутність дитини є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ!

5. Окремо звертаємось з проханням ретельно готуватись до консульського прийому, зокрема, завчасно  ознайомитись з порядком здійснення консульських дій та підготувати необхідні документи (оригінали та копії). Подання до консульського підрозділу повного комплекту документів значно заощадить час опрацювання кожного окремого звернення та створить можливість приймати більше громадян. 

 6. Інформація про відкриття наступних слотів буде супроводжуватись повідомленням на вебресурсах Посольства. Запис на прийом для отримання консульських послуг телефоном не здійснюється. 

Більш детальна інформація про консульські послуги, зокрема інформація про необхідні документи, інформація про оплату консульського збору та інша корисна інформація опублікована на вебсторінці Посольства в розіді "консульські питання" https://finland.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya


 Дякуємо за розуміння!  


 


 


 


 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux