25 серпня 2022 року Харківський міський голова Ігор Терехов та бургомістр міста Турку Minna Arve підписали угоду про встановлення побратимських відносин.
Посол України у Фінляндії Ольга Діброва виступила з промовою на урочистій церемонії підписання угоди про побратимські відносини між Харковом і Турку. Посол висловила вдячність Фінляндії за стійку підтримку та закликала до подальшої боротьби проти російської агресії.
Угода про встановлення партнерських відносин була підписана у рамках спеціальної сесії Європейського форуму, присвяченої Україні. Серед основних напрямів співробітництва - повоєнне відновлення та реконструкція міста Харкова, стимулювання розвитку підприємництва, обмін досвідом у сфері місцевого самоврядування, створення умов для можливості обміну школярами тощо.
Детальніше: https://cutt.ly/ZXVtY4d