Посол
Ольга Діброва подякувала керівництву Posti Group за чітку позицію та підтримку України з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну. Особлива вдячність за надання фінансової допомоги, швидку організацію логістики і перевезення гуманітарної допомоги, зняття плати з
Укрпошта за доставки українських поштових
відправлень та створення робочих місць для громадян України, що знаходяться на тимчасовому захисті у Фінляндії.
Посол висловила вдячність працівникам Posti за щиру підтримку, працю та ініціативність і підкреслила, що участь кожного важлива, адже допомагає рятувати життя!
Окрему увагу на зустрічі було приділено обговоренню посилення двосторонньої співпраці та майбутніх фінсько -українських проєктів, а також проєктів Posti з
Укрпошта.
Нагадаємо, що з квітня 2022 року Posti припинили перевезення листів та посилок з росією та білоруссю, а також розірвали співпрацю з нафтовою компанією Teboil, що входить до групи Лукойл.