У 2017 році Товариством українців у Фінляндії, організацією Суомі-Україна-Сильта за підтримки Посольства України у Фінляндії і Державного агентства України з питань кіно були проведені Дні українського кіно в Гельсінкі.
Цього року фінляндські глядачі мали можливість переглянути новий український фільм-фентезі «Сторожова застава» за мотивами книги Володимира Рутківського. Діти та дорослі були у захваті від пригод хлопчика Вітька та його подорожі до минулого часів Київської Русі. Чудовим сюрпризом для гостей заходу стала розмова про фільм з виконавцем однієї з головних ролей – Іллі Моровця – Олегом Волощенком.
Другий документальний фільм представив розповідь про історії 13 учнів школи № 3 міста Миколаївка Донецької області, яке постраждало від російської агресії проти України влітку 2014 року. Фільм розповідає про життя, думки та мрії підлітків.