15 червня 2026 р. відбулася церемонія передачі від фінського міста Вантаа чотирьох спеціалізованих транспортних засобів для потреб Донецької області – трьох тракторів та вантажівки, а також спортивного обладнання для реабілітаційного центру ветеранів в місті Бориспіль, який є побратимом міста Вантаа.
Посол України у Фінляндії Михайло Видойник висловив вдячність за цей внесок міста Вантаа у посилення стійкості українських міст та населення, яке вже п’ятий рік дає відсіч повномасштабній російській агресії.
«Солідарність фінських міст і населення з Україною дає нам сили продовжувати боротьбу за свою свободу та незалежність», - зазначив Посол.
Допомога доставлятиметься до України за підтримки Координаційного центру волонтерів України.
