• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Виїзне консульське обслуговування в Ісландії
Опубліковано 01 травня 2023 року о 09:11

31 жовтня 2023 та 01 листопада 2023 року співробітник консульського підрозділу Посольства України в Фінляндії та Ісландії (за сумісництвом)  здійснюватимуть виїзне консульське обслуговування громадян України, які проживають на території Ісландії.

Адреса проведення виїзного консульського обслуговування: Guðrúnartún 8, 105 Reykjavík

Час: 9:00-18:00 (без попереднього запису в порядку живої черги).


Під час здійснення виїзного консульського обслуговування буде здійснюватись лише оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Будь-які інші консульські дії під час виїзного консульського обслуговування НЕ БУДУТЬ ЗДІЙСНЮВАТИСЬ!


Умовою подання документів є наявність повного пакету документів згідно з переліком наведеним нижче:Оформлення закордонного паспорта особі, яка досягла 16-річного віку здійснюється на підставі заяви-анкети, поданої нею особисто.

При цьому оформлення закордонного паспорта особі, яка визнана судом обмежено дієздатною або недієздатною здійснюється на підставі заяви-анкети піклувальника або іншого законного представника.

До заяви додаються:

 1. заповнена та підписана Анкети для паспорта (дорослий).docx
 2. попередній закордонний паспорт, який підлягає обміну (якщо паспорт оформлюється не вперше) + 1 копію першої сторінки;
 3. внутрішній паспорт у вигляді книжечки + копії усіх сторінок з відмітками; 
 4. або ID-карта + копія обох сторін документу;
 5. роздрукована кольорова фотокартка розміром 10х15 сантиметрів для сканування цифрового зображення обличчя (фотокартка повинна відповідати певним вимогам якості).
  Звертаємо увагу, що фото має бути високої якості. Фото, зроблені в домашніх умовах з мобільного телефону не прийматимуться.
 6. документ, що підтверджує постійне проживання або тимчасове перебування за кордоном (KENNITALA) + копія обох сторін документу;
 7. довідка про реєстрацію місця проживання в Україні / довідка про реєстрацію місця проживання тимчасово переміщеної особи (довідку можливо витребувати через мобільний додаток "ДІЯ" в розділі Послуги - Довідки та витяги);
 8. довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП);
 9. підтвердження сплати консульського збору у розмірі 120 євро + 1 копія.
  Оплата здійснюється банківським переказом наперед https://finland.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/1299-consular-charges. Просимо врахувати, що комісія за переказ на фінський рахунок по стороні заявника;
 10. Згода на обробку персональних даних.doc


Зазначені вище документи подаються в оригіналі та в копії обов'язково! Усі копії просимо скласти в окремий файл та надати разом з файлом консульській посадовій особі.


У разі втрати або викрадення попереднього паспорта до заяви додається документ (протокол, довідка тощо), виданий компетентним органом держави, в якій було втрачено або викрадено паспорт, що підтверджує факт звернення власника з приводу його втрати або викрадення. Такий документ подається без легалізації та перекладу українською мовою.

Адреса та контакт найближчого відділу поліції Ісландії.

У разі оформлення паспорта у зв'язку зі зміною персональних даних (прізвища та/або імені) до заяви додається документ, що підтверджує таку зміну (свідоцтво про шлюб, про розірвання шлюбу, рішення суду тощо). При цьому оформленню закордонного паспорта на нове прізвище та/або ім’я має передувати переоформлення «внутрішнього» паспорта (ID-картки). 

У разі коли заявникові раніше не оформлювався документ, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України та/або надає право на виїзд з України і в’їзд в Україну, за умови оформлення паспорта для виїзду за кордон вперше, подається довідка про реєстрацію особи громадянином України (за винятком випадків, коли батьки особи на момент її народження були громадянами України).


Оформлення закордонного паспорта особі, яка не досягла 16-річного віку, здійснюється на підставі заяви-анкети одного з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників, у тому числі осіб, уповноважених відповідно до законодавства інших держав на представлення інтересів дитини щодо оформлення паспорта для виїзду за кордон.

До заяви додаються:

 1. заповнена та підписана Анкети для паспорта (дитина).docx
 2. попередній закордонний паспорт дитини, який підлягає обміну (за наявності) + 1 копію першої сторінки;
 3. ID-картка дитини (для дитини старше 14 років) + копія обох сторін документу;
 4. свідоцтво про народження (документ, виданий компетентними органами іноземної держави подається легалізованим (засвідченим штампом «Апостиль») з перекладом українською мовою, засвідченим нотаріально) + 1 копія документа;
 5. документ, що підтверджує постійне проживання або тимчасове перебування за кордоном + копія обох сторін документу;
 6. документ, що посвідчує особу законного представника, та документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника, у тому числі документ, виданий уповноваженим органом іноземної держави, який підтверджує повноваження особи на представлення інтересів дитини щодо оформлення паспорта для виїзду за кордон, - у разі подання документів законним представником, крім випадків, коли законним представником є один із батьків.
 7. роздрукована кольорова фотокартка розміром 10х15 сантиметрів для сканування цифрового зображення обличчя (фотокартка повинна відповідати певним вимогам якості).
  Звертаємо увагу, що фото має бути високої якості. Фото, зроблені в домашніх умовах з мобільного телефону не прийматимуться.
 8. документ, що підтверджує постійне проживання або тимчасове перебування за кордоном (KENNITALA) + копія обох сторін документу; 
 9. довідка про реєстрацію місця проживання в Україні / довідка про реєстрацію місця проживання тимчасово переміщеної особи (довідку можливо витребувати через мобільний додаток "ДІЯ" в розділі Послуги - Довідки та витяги);
 10. довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП, за наявності);
 11. підтвердження сплати консульського збору у розмірі 37 євро + 1 копія;
  Оплата здійснюється банківським переказом наперед https://finland.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/1299-consular-charges. Просимо врахувати, що комісія за переказ на фінський рахунок по стороні заявника;
 12. Згодна на обробку персональних даних.


Зазначені вище документи подаються в оригіналі та в копії обов'язково! Усі копії просимо скласти в окремий файл та надати разом з файлом консульській посадовій особі.

Присутність дитини до 12 років не є обов'язковою.

Отримати виготовлений паспорт громадянина України для виїзду за кордон під час виїзного консульського обслуговування Посольства України в Фінляндський Республіці можливо 30 жовтня 2023 року:Адреса:  
Guðrúnartún 8, 105 Reykjavík


Час: 12:00-18:00

(без попереднього запису в порядку живої черги)


Для отримання оформленого закордонного паспорта під час візиту необхідно пред’являти оригінал документа, що був підставою для оформлення (наприклад паспорт громадянина України, закордонний паспорт, термін дії якого завершився або завершується, а у випадках отримання паспорта дитини – свідоцтво про народження). Під час видачі паспорта дитині віком від 12 років, присутність дитини є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ!Зверніть увагу, що у випадку незвернення за отриманням оформленого паспорта впродовж двох років з дня його надходження до дипломатичної установи, паспорт знищується. Строк зберігання неотриманого паспорта для виїзду за кордон може бути продовжено за письмовим зверненням власника до трьох років.Як сплатити консульський збір

Консульський збір за оформлення паспорта здійснюється наперед банківським переказом. Просимо врахувати, що за переказ з ісландського на фінський банк може стягуватись додаткова оплата, яка має покриватись заявником. Реквізити бакнівського рахунку Посольства за посиланням.

Рахунок

Як відслідковувати стан виготовлення паспорта

Після проведення виїзного консульського обслуговування необхіно звернутись на електронну адресу консульського підрозділу Посольства [email protected] з метою отримання ідентифікатора для відслідковування стану виготовлення паспорта.

Перевірити
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux