Всефінляндський конкурс читців української поезії «Хвилі чисті»
Опубліковано 31 травня 2021, 12:41

31
травня
12:41
понедiлок
-
25
серпня
16:00
середа
Додати в календар 2021-05-31 12:41:47 2021-08-25 16:00:00 Europe/Kiev Всефінляндський конкурс читців української поезії «Хвилі чисті» Event organizer. event@organizer.email

Всефінляндський конкурс читців української поезії «Хвилі чисті» проводиться серед українців, які тимчасово або постійно проживають у Фінляндській Республіці. Фестиваль присвячений 30-й річниці Незалежності України.

Засновниками та організаторами конкурсу є Товариство українців у Фінляндії та Український театр Фінляндії. Конкурс проводиться за підтримки Посольства України в Фінляндській Республіці.

Термін проведення конкурсу 1.06. – 25.08. 2021 р.
Роботи на конкурс приймаються до 31.07.2021 р.
Оцінювання робіт членами журі 1-24.08.2021 р.
Оголошення переможців 25.08.2021 р.

До участі у конкурсі запрошуються українці, які тимчасово або постійно проживають у Фінляндській Республіці.

Як прийняти участь у конкурсі?
1. Записати читання вірша на камеру.

2. Відеоматеріал надіслати на електронну адресу ukrteatterisuomessa@gmail.com

3. Якщо розмір відеофайлу не дає можливості переслати його на поштову скриньку, вам необхідно надіслати відеофайл через drive.google.com або розмістити його на сервісі Youtube та надіслати на електронну адресу ukrteatterisuomessa@gmail.com посилання на ваш відеофайл у Youtube.

4. Також, на електронну адресу ukrteatterisuomessa@gmail.com, разом з відеофайлом, потрібно прислати відомості про читця:
прізвище та ім’я, вік та назву місця проживання у Фінляндії.

5. У разі отримання призу на конкурсі, журі зв’яжеться з виконавцями віршів по електронній пошті і попросить надати поштову адресу, щоб надіслати призи переможцям.

6. Будь ласка, перед записом віршів на камеру, обов’язково ознайомтеся з порадами для учасників конкурсу (вони опубліковані у події в обговореннях).

Мета конкурсу - Ознайомлення з найкращими зразками українського поетичного мистецтва, популяризація мистецької спадщини України, пропагування поетичної творчості українських поетів та мистецтва художнього читання.

Для оцінювання виступів учасників конкурсу утворюється Журі конкурсу. До складу Журі входять відомі в Україні актори, режисери, театрознавці, журналісти та театральні критики.
Рішення журі конкурсу оформлюється протоколом.

Персональний склад журі:

Василь Васильович Неволов – кандидат мистецтвознавства, професор, театрознавець, режисер, актор, драматург, перекладач п’єс, критик, експерт. Заслужений діяч мистецтв України, голова журі.

Ри́мма Анато́ліївна Зю́біна — українська актриса театру і кіно, телеведуча, громадська активістка, член журі.

І́рма Григо́рівна Віто́вська-Ва́нца — українська акторка театру та кіно, заслужена артистка України, продюсерка, громадська діячка, член журі.

В’ячеслав В’ячеславович Жила (Слава Жила) — український театральний продюсер, режисер, директор-художній керівник Київського академічного театру «Актор». Заслуженний діяч мистецтв України, член журі.

Олег Анатолійович Вергеліс — український журналіст, театральний і кінокритик, мистецький оглядач, письменник, публіцист, редактор відділу культури тижневика «Дзеркало тижня», педагог. Заслужений журналіст України. Член Національної спілки театральних діячів України та Національної спілки журналістів України, член журі.

Критерії оцінювання конкурсних виступів учасників:
• артистичність,
• емоційність, виразність та динаміка виконання;
• мовна культура;
• відповідність зовнішнього виду.

До участі у конкурсі допускаються твори українських поетів написані українською мовою. Вірш обирається учасником за власним уподобанням. Можна взяти скорочений варіант вірша або уривок. Тривалість виступу – до 3-х хвилин. Допускається виконання декількох віршів, якщо загальна тривалість виступу не перевищує 3-х хвилин. Якщо до читання береться повна версія досить довгого вірша, тривалість може бути збільшена до 5 хв.

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами лауреатів першого, другого і третього ступеню та пам’ятними подарунками від організаторів та меценатів.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux