Посольство України в Фінляндській Республіці та Республіці Iсландія (за сумісництвом)

, Київ 05:48

Щодо акредитації представників ЗМІ для роботи в районі проведення операції Об’єднаних сил

25 квітня, 09:58

З 25 квітня 2018 року Прес-центр Об’єднаних сил розпочинає прийом заявок засобів масової інформації на акредитацію для роботи в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Для отримання акредитації представники ЗМІ мають надати до Прес-центру Об’єднаних сил лист на бланку засобу масової інформації з проханням акредитувати відповідних працівників.

У листі необхідно вказати прізвище, ім’я, по-батькові, посади представників ЗМІ, їхні контактні телефони, а також зазначити термін відрядження. Лист має бути підписаний керівником засобу масової інформації та засвідчений печаткою. До листа необхідно додати копії паспортів (1-2 сторінка) представників ЗМІ, що акредитуються, та їхніх редакційних посвідчень. Скановані копії зазначених документів прохання надсилати на e-mail: accreditation@ukr.net. Телефон для довідок: +38 (098) 671-30-40.

Для отримання прес-картки операції Об’єднаних сил представник ЗМІ повинен надіслати на електронну пошту свою фотокартку, ім’я та прізвище (відповідно до основного документу, який посвідчує особу представника ЗМІ), а також скановану копію документа, що підтверджує приналежність особи до вказаного засобу масової інформації.

ВАЖЛИВО: Прес-картки акредитації АТО дійсні до закінчення терміну їх дії, але не пізніше 1 серпня 2018 року.

 

http://www.mil.gov.ua/news/2018/04/23/pres-czentr-obednanih-sil-ogoloshue-pro-pochatok-akreditaczii-predstavnikiv-zmi-dlya-roboti-v-rajoni-provedennya-operaczii-obednanih-sil/