Посольство України в Фінляндській Республіці та Республіці Iсландія (за сумісництвом)

, Київ 07:49

У Фінляндії відбудеться 9-та міжнародна виставка у галузі лісової промисловості

03 березня, 12:41

29-31 травня 2018 р. у Виставковому центрі м.Гельсінкі «Messukeskus»  відбудеться 9-та міжнародна виставка у галузі лісової промисловості, яка складатиметься із 3 тематичних майданчиків:

-          «PulPaper» - виставка целюлозно-паперової промисловості, у рамках якої передбачено організацію конференції (http://pulpaper.messukeskus.com/for-visitors/program/business-forum-29th-may/), яка охоплюватиме питання економіки замкнутого циклу, 3D-друку, біоекономіки, зміни клімату, цифрових технологій, та ознайомчий візит на завод із виробництва біопродуктів компанії «Metsä» та завод із виробництва картону «Kotkamills» (http://pulpaper.messukeskus.com/for-visitors/,   http://pulpaper.messukeskus.com/exhibitors/).

Інформація щодо умов участі та програма: http://pulpaper.messukeskus.com/for-visitors/.

Контактна інформація організаторів: Ms. Hanna Koskela, hanna.koskela@messukeskus.com, +358 40 565 1433.

-          «PacTec» - виставка у галузі пакувальної індустрії (пакувальні машини та технології, обладнання для виробництва упаковки, пакувальні матеріали, упаковка для всіх галузей промисловості, маркетинг, екологічність пакувальних матеріалів, дизайн, друк, майбутнє індустрії упаковки). Програмою передбачено проведення бізнес-форуму «Pack Print Forum», присвяченого актуальним питанням у галузі пакування (http://pulpaper.messukeskus.com/for-visitors/program/business-forum-29th-may/).

Інформація щодо умов участі: http://pfsptec.messukeskus.com/for-companies/?lang=en, https://material.messukeskus.com/pactec-helsinki-sales-material/.

Контактна інформація організаторів: Mr. Marcus Bergström, marcus.bergstrom@messukeskus.com, +358 44 562 4524.

-           «Wood&Bioenergy» - виставка у галузі деревообробної промисловості, біоенергетики, лісогосподарського машинобудування.

Інформація щодо умов участі: http://woodexpo.messukeskus.com/for-exhibitors/.  

Контактна інформація організаторів: Mr. Marcus Bergström, marcus.bergstrom@messukeskus.com, +358 44 562 4524.

Участь у виставці дозволить ознайомитися з останніми тенденціями галузі та відвідати стенди лідерів галузі, серед яких виробники паперу, целюлози і картону («Metsä», «UPM», «Stora Enso» та ін.).

На виставці будуть представлені нові технологічні процеси і сучасне обладнання для виробництва целюлози, паперу, картону та паперових виробів.   

Крім того, на теренах заходу є можливість організувати двосторонні зустрічі, використовуючи сервіс організаторів «Deal Room meeting platform» (http://pulpaper.messukeskus.com/matchmaking/).

 

  

 

Останні новини

До 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола | 06 березня, 15:41

1937, 24 грудня – у селі Єрки на Черкащині народився В’ячеслав Максимович Чорновіл, державний, громадський, політичний діяч, журналіст, народний депутат України I - III скликань, один із лідерів українського правозахисного руху, багаторічний лідер Народного Руху України, Герой України.