Посольство України в Фінляндській Республіці та Республіці Iсландія (за сумісництвом)

, Київ 10:46

10-11 листопада 2017 у Гельсінкі пройшли Дні українського кіно

13 листопада 2017, 16:05

У 2017 році Товариством українців у Фінляндії, організацією Суомі-Україна-Сильта за підтримки Посольства України у Фінляндії і Державного агентства України з питань кіно були проведені Дні українського кіно в Гельсінкі.

Цього року фінляндські глядачі мали можливість переглянути новий український фільм-фентезі «Сторожова застава» за мотивами книги Володимира Рутківського. Діти та дорослі були у захваті від пригод хлопчика Вітька та його подорожі до минулого часів Київської Русі. Чудовим сюрпризом для гостей заходу стала розмова про фільм з виконавцем однієї з головних ролей – Іллі Моровця – Олегом Волощенком.

Другий документальний фільм представив розповідь про історії 13 учнів школи № 3 міста Миколаївка Донецької області, яке постраждало від російської агресії проти України влітку 2014 року. Фільм розповідає про життя, думки та мрії підлітків.

Останні новини

До 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола | 06 березня, 15:41

1937, 24 грудня – у селі Єрки на Черкащині народився В’ячеслав Максимович Чорновіл, державний, громадський, політичний діяч, журналіст, народний депутат України I - III скликань, один із лідерів українського правозахисного руху, багаторічний лідер Народного Руху України, Герой України.