Посольство України в Фінляндській Республіці та Республіці Iсландія (за сумісництвом)

, Київ 11:22

Президент України зустрівся з Президентом Фінляндської Республіки

20 вересня 2017, 08:53

У рамках Генеральної Асамблеї ООН Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Фінляндської Республіки Саулі Нііністьо.

Співрозмовники обговорили шляхи посилення українсько-фінляндської двосторонньої взаємодії. Глава держави привітав наміри фінляндської бізнес делегації здійснити найближчим часом візит в Україну. Президент висловив вдячність фінляндській стороні за підтримку проектів в нашій державі в освітній та енергетичній галузях.

Петро Порошенко поінформував фінського колегу про розвиток ситуації на Донбасі, імплементацію Мінських домовленостей, а також окреслив бачення стратегії де-окупації Криму.

Сторони також скоординували підходи щодо можливого розміщення миротворчої місії ООН на всій території окремих районів Донецької та Луганської областей, включаючи неконтрольовану ділянку українсько-російського державного кордону.

Президент України наголосив на важливості скоординованої позиції з метою протидії побудові політично вмотивованого проекту Північний потік-2.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-ukrayini-zustrivsya-z-prezidentom-finlyandskoyi-re-43394 

Останні новини

До Дня пам’яті Героїв Крут | 29 січня, 09:51

29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначається 100-та річниця бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.